Омладинци ремизирали са Чукаричким уз кишу голова

Веома је лоше почело за изабранике тренера Душана Николића јер су гости после свега неколико секунди резантним ударцем повели преко Суботића. Јалово је наш тим покушавао у наставку да изједначи, да би Чукарички у 25.минуту дуплирао предност, а стрелац је био Радосављевић.

Наду ”ђаволчићима” вратио је Вељко Димитријевић након грешке штопера гостију а потом и голмана ”брђана” Чарапића у 30.минуту. Исти играч се само 10 минута касније након гужве у шеснаестерцу гостију најбоље снашао и убацио лопту у мрежу за поравнање резултата на 2:2, што је био резултат на полувремену.

Чукарички почетком другог дела долази до нове предности поново преко Радосављевића, који је рутински савладао Недовића.

”Ђаволчићи” се ни тада нису предавали. Након прекида најбоље је скочио капитен Андреја Ристић и изједначио на 3:3.

У 78. минуту правдано је досуђен једанаестерац због играња руком од стране гостујућих играча. Ристић је реализовао пенал и донео свом тиму први пут вођство на утакмици. Чинило се да Раднички може до вредна три бода, али је резервиста Чукаричког Колони донео ново изједначење чимe је поставио и коначан резултат 4:4, на помоћном терену стадиона ”Чика Дача”.

Изабраници тренера Николића након 21. кола заузимају тек 12. позицију са само 22 освојена бода. Наредног викенда Раднички гостује у Београду екипи Графичара, у утакмици у којој су бодови веома неопходни како би се сачувао статус у Омладинској лиги Србије.

РАДНИЧКИ 1923 – ЧУКАРИЧКИ 4:4 (2:2)

Помоћни терен стадиона “Чика Дача”.
ГЛЕДАЛАЦА: 100.
СУДИЈА: Мирослав Милетић (Горњи Милановац).
ПОМОЋНИЦИ: Жељко Ђурић и Урош Радовановић.
ЖУТИ КАРТОНИ: Танасијевић, Томић, Димовски (Раднички 1923), Николић (тренер Радничког 1923), Л. Стојановић (Чукарички), Чокорило (тренер голмана Чукаричког)
СТРЕЛЦИ: 0:1 Суботић у 22, 0:2 Радосављевић у 25, 1:2 Димитријевић у 30, 2:2 Димитријевић у 40, 2:3 Радосављевић у 51, 3:3 А. Ристић у 56, 4:3 А. Ристић (из једанаестерца) у 78, 4:4 Колони у 85. минуту.

РАДНИЧКИ 1923: Недовић, А. Ристић, Ракићевић (од 61. Милојковић), Димитријевић (од 90+4 Јовановић), Димовски, Томић , Ђоровић, Живадиновић, Илић (од 76. Лукић), Чорбић, Танасијевић.

ЧУКАРИЧКИ: Чарапић, Л. Стојановић, Адамовић, Митровић (од 57. Маџаревић), М. Стојановић (од 65. Младеновић), Радосављевић, Војновић, Драгићевић, Л. Ђорђевић (од 76. Колони), Суботић, Гомес (од 46. Арсовић).