ФК Раднички 1923 – ФК Пролетер

12 феб 2022-13:00
Полувреме:: 0-0
ФК Раднички 1923
0
0 : 1
ФК Пролетер
1
Резултат:
Голови:
Картони:
Жути картони:
72'
P