ФК Колубара – ФК Раднички 1923

13 мар 2022-13:00
Полувреме:: 0-0
ФК Колубара
0
0 : 0
ФК Раднички 1923
0
Резултат:
Картони:
39'
Жути картони:
62'
Жути картони:
90'
Жути картони:
P