Омладинци Радничког 1923 приказали су добру игру у првој зимској провери против вршњака из Шумадије 1903 и забележили убедљиву победу резултатом 6:1 (2:0).

Голеаду је отворио Арсенијевић директним поготком из корнера. Исти играч је недуго затим прецизним ударцем главом дуплирао вођство “ђаволчића” и поставио коначан резултат првог полувремена – 2:0.

У другом делу утакмице, “црвени” су “додали гас” и “спаковали” свом градском ривалу још четири гола. Два пута је мрежу екипе са Бубња тресао Петровић, док су се по једном у стрелце уписали Јовановић и Димитријевић.

Тренер Дејан Јоксимовић је у првом полувремену пружио прилику следећој једанаесторици играча: Спасојевић, Новичић, Милошевић, Пантовић, Максимовић, Арсенијевић, Лакићевић, Петровић, Ристић, Миливојевић и Ђорђевић.

У другом полувремену играли су: Жунић, Павловић, Десивојевић, Радосављевић, Илић, Милојевић, М. Димитријевић, Миловановић, Јовановић и Драмићанин.

Наредну припремну утакмицу “ђаволчићи” ће одиграти наредне суботе против Рембаса из Ресавице.