“Црвени” стартују у Лучанима

Данас је у просторијама Спортског центра ФСС у Старој Пазови обављено извлачење такмичарских парова и утврђивање календара такмичења Линглонг Супер лиге Србије за сезону 2021/22. Фудбалере Радничког 1923 на суперлигашкој премијери, 17. јула, очекује гостовање екипи Младости у Лучанима, док ће прву утакмицу на свом “Чика Дачи” у новој сезони одиграти 24. јула против суботичког Спартака.

“Црвени” ће у првом делу такмичења, које обухвата првих петнаест првенствених кола, поред суботичких “голубова” угостити још и Радник из Сурдулице, Чукарички, Партизан, Нови Пазар, лазаревачку Колубару и Црвену звезду, док ће, осим лучанској Младости, гостовати и крушевачком Напретку, ТСЦ-у, новосадском Пролетеру, Вождовцу, Металцу, нишком Радничком и Војводини.

У сезони 2021/22 Линглонг Супер лиге Србије учествује укупно шеснаест клубова, а такмичење се одвија по двокружном систему, тридесет кола, након чега следе плеј-оф и плеј-аут.

КОМПЛЕТАН РАСПОРЕД УТАКМИЦА ФК РАДНИЧКИ 1923 У СЕЗОНИ 2021/22 ЛИНГЛОНГ СУПЕР ЛИГЕ СРБИЈЕ:

1. коло (17. јул): Младост (Лучани) – РАДНИЧКИ 1923
2. коло (24. јул): РАДНИЧКИ 1923 – Спартак (Суботица)
3. коло (31. јул): Напредак (Крушевац) – РАДНИЧКИ 1923
4. коло (7. август): РАДНИЧКИ 1923 – Радник (Сурдулица)
5. коло (14. август): ТСЦ (Бачка Топола) – РАДНИЧКИ 1923
6. коло (21. август): РАДНИЧКИ 1923 – Чукарички (Београд)
7. коло (28. август): Пролетер (Нови Сад) – РАДНИЧКИ 1923
8. коло (11. септембар): РАДНИЧКИ 1923 – Партизан (Београд)
9. коло (18. септембар): Вождовац (Београд) – РАДНИЧКИ 1923
10. коло (22. септембар): РАДНИЧКИ 1923 – Нови Пазар
11. коло (26. септембар): Металац (Горњи Милановац) – РАДНИЧКИ 1923
12. коло (2. октобар): РАДНИЧКИ 1923 – Колубара (Лазаревац)
13. коло (16. октобар): Раднички (Ниш) – РАДНИЧКИ 1923
14. коло (23. октобар): Војводина (Нови Сад) – РАДНИЧКИ 1923
15. коло (31. октобар): РАДНИЧКИ 1923 – Црвена звезда (Београд)
16. коло (6. новембар): РАДНИЧКИ 1923 – Младост (Лучани)
17. коло (20. новембар): Спартак (Суботица) – РАДНИЧКИ 1923
18. коло (27. новембар): РАДНИЧКИ 1923 – Напредак (Крушевац)
19. коло (5. децембар): Радник (Сурдулица) – РАДНИЧКИ 1923
20. коло (11. децембар): РАДНИЧКИ 1923 – ТСЦ (Бачка Топола)
21. коло (15. децембар): Чукарички (Београд) – РАДНИЧКИ 1923
22. коло (12. фебруар): РАДНИЧКИ 1923 – Пролетер (Нови Сад)
23. коло (19. фебруар): Партизан (Београд) – РАДНИЧКИ 1923
24. коло (26. фебруар): РАДНИЧКИ 1923 – Вождовац (Београд)
25. коло (2. март): Нови Пазар – РАДНИЧКИ 1923
26. коло (6. март): РАДНИЧКИ 1923 – Металац (Горњи Милановац)
27. коло (12. март): Колубара (Лазаревац) – РАДНИЧКИ 1923
28. коло (19. март): РАДНИЧКИ 1923 – Раднички (Ниш)
29. коло (2. април): РАДНИЧКИ 1923 – Војводина (Нови Сад)
30. коло (10. април): Црвена звезда (Београд) – РАДНИЧКИ 1923

РФК1923 ТВ

P