Без победника у дуелу “ђаволчића” и “тракториста”

Наши омладинци нису успели да савладају београдски ИМТ у последњој утакмици на свом терену ове јесени – 1:1 (0:0).

У првих 45 минута мреже су мировале, а најбољу прилику за наш тим у овом делу сусрета пропустио је Андреја Ристић.

Одбрана гостију коначно је попустила у 62. минуту утакмице. Центаршут Матеје Дукића у погодак је успео да претвори штопер “црвених” Огњен Лакићевић.

Очекивало се да ће водећи погодак додатно инспирисати наше момке у наставку сусрета и отворити им врата освајању нова три бода, али је уместо тога уследио хладан туш у 71. минуту, када је после ударца из угла Милош Капур поравнао резултат.

На крају, када се саберу утисци, подела бодова је можда и најреалнији епилог данашње утакмице, одигране по јако хладном времену на помоћном терену стадиона “Чика Дача”.

Крагујевчани су након овог кола остали на петнаестој позицији суперлигашке табеле са 19 освојених бодова.

Јесењу полусезону у Омладинској лиги Србије “ђаволчићи” завршавају наредног викенда на гостовању лучанској Младости.

РАДНИЧКИ 1923 – ИМТ 1:1 (0:0)