Омладинци дочекују Вождовац на премијери

Прве две утакмице у новој сезони Омладинске лиге Србије наши омладинци одиграће на свом терену. “Ђаволчићи” ће на премијери, 14. августа, угостити Вождовац, а седам дана касније на “Чика Дачу” стиже Партизан.

Изабраници Дејана Јоксимовића ће до краја првог дела такмичења угостити још и суботички Спартак, лучанску Младост, Црвену звезду, ИМТ, Рад и ОФК Београд, а гостоваће новосадској Војводини, Мачви из Шапца, Графичару, Чукаричком, Земуну, ТСЦ-у из Бачке Тополе и екипи Бродарца.

  1. коло (14.август): РАДНИЧКИ 1923 – Вождовац
  2. коло (21. август): РАДНИЧКИ 1923 – Партизан
  3. коло (28. август): Војводина – РАДНИЧКИ 1923
  4. коло (4. септембар): РАДНИЧКИ 1923 – Спартак
  5. коло (11. септембар): Мачва – РАДНИЧКИ 1923
  6. коло (18. септембар): РАДНИЧКИ 1923 – Младост (Л)
  7. коло (25. септембар): Графичар – РАДНИЧКИ 1923
  8. коло (2. октобар): РАДНИЧКИ 1923 – Црвена звезда
  9. коло (9. октобар): Чукарички – РАДНИЧКИ 1923
  10. коло (16. октобар): РАДНИЧКИ 1923 – ИМТ
  11. коло (23. октобар): Земун – РАДНИЧКИ 1923
  12. коло (30. октобар): РАДНИЧКИ 1923 – Рад
  13. коло (6. новембар): ТСЦ – РАДНИЧКИ 1923
  14. коло (13. новембар): РАДНИЧКИ 1923 – ОФК Београд
  15. коло (20. новембар): Бродарац – РАДНИЧКИ 1923
  16. коло (27. новембар): Вождовац – РАДНИЧКИ 1923
  17. коло (4. децембар): Партизан – РАДНИЧКИ 1923
  18. коло (5. март): РАДНИЧКИ 1923 – Војводина
  19. коло (12. март): Спартак – РАДНИЧКИ 1923
  20. коло (19. март): РАДНИЧКИ 1923 – Мачва
  21. коло (26. март): Младост (Л) – РАДНИЧКИ 1923
  22. коло (2 април): РАДНИЧКИ 1923 – Графичар
  23. коло (9. април): Црвена звезда – РАДНИЧКИ 1923
  24. коло (16. април): РАДНИЧКИ 1923 – Чукарички
  25. коло (23. април): ИМТ – РАДНИЧКИ 1923
  26. коло (30. април): РАДНИЧКИ 1923 – Земун
  27. коло (7. мај): Рад – РАДНИЧКИ 1923
  28. коло (14. мај): РАДНИЧКИ 1923 – ТСЦ
  29. коло (21. мај): ОФК Београд – РАДНИЧКИ 1923
  30. коло (28. мај): РАДНИЧКИ 1923 – Бродарац

РФК1923 ТВ

P