Милетић режирао други тријумф “ђаволчића”

И са другог гостовања у новој сезони Омладинске лиге Србије наши омладинци враћају се овенчани ловорикама тријумфа. Након Новог Пазара, изабраници тренера Милоша Симића освојили су сва три бода и у сусрету са београдским Бродарцем – 1:0 (1:0).

Одлучујући погодак постигнут је у 18. минуту утакмице, када је Лазар Милетић казнио неопрезну реакцију одбрамбених играча београдског тима.

Имали су Крагујевчани још једну лепу прилику да додатно увећају вођство и ставе тачку на данашњу утакмицу, али је ударац Букумире са двадесетак метара зауставила пречка.

На другој страни, домаћи су могли до изједначења у 85. минуту, али је Ђорђевић у последњем моменту отклонио опасност испред гола свог тима.

Са осам освојених бодова након четири одиграна кола, “ђаволчићи” заузимају високо четврто место на табели Омладинске лиге Србије.

Прилику да наставе серију добрих резултата пулени тренера Милоша Симића имаће наредног викенда, када ће на свом терену угостити београдски Чукарички, који тренутно има бод више од Крагујевчана.

БРОДАРАЦ – РАДНИЧКИ 1923 0:1 (0:1)