ФК Раднички 1923 – ФК Војводина

16 мај 2024-16:55
Полувреме:: 0-0
ФК Раднички 1923
0
0 : 0
ФК Војводина
0
Резултат:
Картони:
Жути картони:
29'
Жути картони:
77'
Жути картони:
80'
Жути картони:
83'
P