ФК Пролетер – ФК Раднички 1923

30 авг 2021-17:55
Полувреме:: 1-0
ФК Пролетер
1
1 : 1
ФК Раднички 1923
1
Резултат:
Голови:
Картони:
10'
Жути картони:
27'
Жути картони:
P