ФК Напредак – ФК Раднички 1923

30 јул 2021-21:00
Полувреме:: 0-0
ФК Напредак
1
1 : 0
ФК Раднички 1923
0
Резултат:
Голови:
63'
Картони:
69'
Жути картони:
69'
Црвен картони:
P