ФК Младост – ФК Раднички 1923

18 јул 2021-21:00
Полувреме:: 0-0
ФК Младост
0
0 : 1
ФК Раднички 1923
1
Резултат:
Голови:
Картони:
45'
Жути картони:
52'
Жути картони:
90'
Жути картони:
P