ФК Војводина – ФК Раднички 1923

24 окт 2021-17:00
Полувреме:: 0-1
ФК Војводина
3
3 : 1
ФК Раднички 1923
1
Резултат:
Картони:
44'
Жути картони:
44'
Жути картони:
52'
68'
Жути картони:
P