Млађе селекције нашег клуба биле су изузетно успешне минулог викенда. Омладинци су славили у Тополи против Карађорђа (2:1), баш као и кадети на гостовању у Убу против домаћег Јединства (1:0), док је генерација старијих пионира у градском дербију поразила вршњаке из Шумадије 1903 (2:1).

Омладинци су победом над Карађорђем у Тополи коначно прекинули низ од три узастопна гостовања без победе. „Ђаволчићи“ су славили са 2:1, а јунак тријумфа био је двоструки стрелац Страхиња Обрадовић, који је мрежу домаћина затресао у 47. и 73. минуту.

Био је то шеснаести тријумф наше екипе у овој сезони, која са 53 освојена бода и даље заузима друго место на табели Прве омладинске лиге ФСРЗС.

У наредном, 26. колу изабраници Дејана Јоксимовића угостиће вршњаке из Лознице.

Овог викенда радовали су се и кадети нашег клуба, који су на гостовању екипи Јединства у Убу успели да дођу до минималног тријумфа поготком Луке Милосављевића у 78. минуту.

Овом победом пулени Душана Ђорђевића делимично су се искупили за лоше издање и тежак пораз од чачанског Борца у прошлом колу, а уједно и задржали трећу позицију на табели Прве кадетске лиге ФСРЗС.

Наше кадете у наредном, 26. колу очекује дерби са Лозницом, која има бод мање у односу на крагујевачки састав.

Успешан викенд наших млађих такмичарских категорија заокружили су пионири, који су у 24. колу Шумадијско-рашке лиге победили градског ривала Шумадију 1903, резултатом 2:1.

Двоструки стрелац за наш тим био је Андрија Ристић, док је једини гол за тим са Бубња постигао Алексић.

Био је ово осми тријумф пионира Радничког овог пролећа, а укупно шеснаести у сезони.

Ученици Саше Николића после 24 одиграна кола заузимају треће место на табели са 50 освојених бодова, а нову прилику да увећају бодовни салдо имаће на гостовању краљевачкој Бубамари наредног викенда.