“Ђаволчићи” утишали “канаринце”

Још једну важну победу уписали су омладинци Радничког 1923 у Омладинској лиги Србије. Популарни “ђаволичићи” су у оквиру ванредног 16. кола на свом терену надиграли екипу Новог Сада 1921 – 2:0 (2:0).

Оба гола ученици Дејана Јоксимовића постигли су у првом делу сусрета. Најпре је Лакићевић у 6. минуту искористио идеалну асистенцију Арсенијевића из прекида и матирао голмана гостију Хромиша, да би нешто касније, у 19. минуту, Ђорђевић прецизним ударцем дуплирао предност Крагујевчана.

Имали су “ђаволчићи” још пар изгледних прилика да победу учине убедљивијом, али им је мањкало концентрације у завршницама акција.

Био је ово четврти тријумф екипе Дејана Јоксимовића ове сезоне, а други у последња три кола, за мали, али не и тако безначајан скок на табели.

Крагујевчани су сада петнаести са 15 освојених бодова и тенденцијом даљег напретка на табели.

Већ за викенд омладинце Радничког 1923 очекује гостовање београдском Интернационалу.

РАДНИЧКИ 1923 – РФК НОВИ САД 1921 2:0 (2:0)