“Ђаволчићи” испрашили новобеоградског имењака

Одлично издање и сигуран тријумф наших омладинаца на гостовању новобеоградском Радничком у утакмици 4. кола Омладинске лиге Србије – 3:0 (0:0).

Домаћин је пуних сат времена успешно одолевао атацима расположених “ђаволчића”, који су од страта утакмице показали велику жељу за првом победом у гостима, након два узастопна тријумфа код куће.

А онда је у року од само седам минута одбрана новобеоградског тима два пута капитулирала. Најпре је Ђоровић казнио лошу интервенцију голмана Радничког Васиљевића, да би потом брзоноги Димитријевић поготком крунисао лепу соло акцију, дуплиравши тако предност екипе тренера Душана Николића. Коначан резултат утакмице поставио је Косановић у 90. минуту након прецизног ударца са десетак метара.

Значајну заслугу за овај тријумф сноси и одбрана крагујевачког тима, која домаћину није допустила нити један ударац у оквир гола током свих деведесет минута.

“Ђаволчићи” су се овим тријумфом учврстили у горњем делу табеле са девет освојених бодова, а прилику за продужетак победничког низа имаће наредног викенда, када им у госте долази екипа ИМТ-а.

РАДНИЧКИ (НБ) – РАДНИЧКИ 1923 0:3 (0:0)