ФК Чукарички – ФК Раднички 1923

28 мај 2023-17:00
Полувреме:: 2-1
ФК Чукарички
2
2 : 1
ФК Раднички 1923
1
Резултат:
Картони:
27'
Жути картони:
35'
Жути картони:
78'
Жути картони:
85'
Жути картони:
P