ФК Раднички 1923 – ФК Црвена звезда

8 окт 2023-15:00
Полувреме:: - службени резултат
ФК Раднички 1923
0
0 : 3
ФК Црвена звезда
3
Резултат:
Картони:
Жути картони:
13'
22'
Жути картони:
33'
Жути картони:
90'
P