ФК Раднички 1923 – ФК Младост

17 јул 2022-17:30
Полувреме:: 0-0
ФК Раднички 1923
1
1 : 0
ФК Младост
0
Резултат:
Голови:
Картони:
Жути картони:
60'
Жути картони:
74'
P