ФК Раднички 1923 – ФК Војводина

26 апр 2023-16:00
Полувреме:: 1-1
ФК Раднички 1923
2
2 : 2
ФК Војводина
2
Резултат:
Картони:
Жути картони:
17'
Жути картони:
58'
Жути картони:
64'
Жути картони:
90'
P