ФК Колубара – ФК Раднички 1923

11 јул 2022-20:00
Полувреме:: 1-1
ФК Колубара
1
1 : 1
ФК Раднички 1923
1
Резултат:
Картони:
56'
Жути картони:
63'
Жути картони:
74'
Жути картони:
P