ФК Војводина – ФК Раднички 1923

12 нов 2022-19:00
Полувреме:: 0-0
ФК Војводина
2
2 : 1
ФК Раднички 1923
1
Резултат:
Голови:
48'
Картони:
9'
Жути картони:
45'
Жути картони:
P