Омладинци убедљиви, кадети разочарали

У четвртак, 2. маја, одигране су утакмице ванредног, 24. кола у Омладинској и Кадетској лиги Фудбалског савеза Региона Западне Србије. Обе наше селекције угостиле су вршњаке из чачанског Борца, остваривши половичан учинак. И док су омладинци са 5:0 до ногу потукли популарне „зебре“, кадети су у потпуности подбацили, претрпевши убедљив пораз резултатом 0:4.

Ученици Дејана Јоксимовића су очекивано дошли до бодова у сусрету са Чачанима. Било је то једно добро и ефикасно издање популаних „ђаволчића“, који су противника испратили са чак пет голова.

Блистали су двоструки стрелци Цветковић и Обрадовић, а мрежу Чачана затресао је и Максимовић.

Наша екипа се овим убедљивим тријумфом искупила за пораз у Пожеги протеклог викенда и додатно се учврстила на другој позицији са 50 бодова, иза лучанске Младости која има петнаест бодова више.

Наредну утакмицу „ђаволчићи“ играју већ у недељу, 5. маја, када ће бити гости Карађорђа у Тополи.

Наша кадетска селекција непријатно је изненадила, будући да је на свом терену доживела резултатску катастрофу у дуелу са Борцем – 0:4.

Чачани су повели поготком Белића у 23. минуту, да би у другом полувремену головима Тодосијевића, Поповића и Ђурића осигурали себи убедљив тријумф на помоћном терену стадиона „Чика Дача“.

Упркос поразу, екипа тренера Душана Ђорђевића сачувала је трећу позицију на табели са бодом вишка у односу на Будућност Крушик и Лозницу, која притом има и утакмицу мање.

Прилику да поправе утисак наши кадети имаће у суботу, 4. маја, на гостовању екипи Јединства из Уба.