Несрећан пораз омладинаца

Омладинци Радничког 1923 претрпели су трећи пораз у Првој омладинској лиги ФСРЗС ове сезоне, и то на гостовању екипи Новог Пазара, у утакмици 21. кола – 0:1 (0:1). Ученици Дејана Јоксимовића пружили су добру игру, али их је једна грешка у финишу првог полувремена коштала изгубљених бодова.

Наша екипа је добро ушла у утакмицу и већ у 8. минуту имала велику прилику да дође до вођства из казненог ударца са једанаест метара, али Вељко Цветковић није био прецизан.

И након промашеног једанаестерца „ђаволчићи“ су наставили да играју у високом ритму, али је онда дошао кобни 44. минут, када је одбрана нашег тима кардинално погрешила приликом предаје лопте, што је Виктор Стојановић искористио да постигне, како се испоставило, победоносни погодак за Нови Пазар.

Наши момци су у другом полувремену покушавали да дођу до изједначујућег поготка, међутим узалуд. Домаћин је сачувао минималну предност из првог дела игре и на крају прославио седму победу у сезони.

Екипа Дејана Јоксимовића је овим поразом значајно умањила себи шансе у борби за прво место и повратак у Омладинску лигу Србије.

У следећем колу „ђаволчићи“ ће угостити вршњаке из аранђеловачке Шумадије.

НОВИ ПАЗАР – РАДНИЧКИ 1923 1:0 (1:0)