Томислав ТОДОРОВИЋ

ВЕЗНИ РЕД

7

Датум рођења: 13.02.1998.
Место рођења: Смедеревска Паланка
Држављанство: српско
Висина: 175 цм
Тежина: 68 кг
Брачно стање: неожењен
Хоби: пецање, пуцање, трчање

.

Претходни клубови:

  • 2005 – 2016. Партизан (Београд)
  • 2016/17 Телеоптик
  • 2017/18 Зета, Раднички (Нова Пазова)
English EN Serbian SR