ponedeljak, 18. februar, 2019.

Pobeda nad Sušicom

0

50668218_2139750306063978_1748648122990460928_o

Fudbaleri Radničkog 1923 odigrali su danas drugu kontrolnu utakmicu od početka pripremnog perioda, a ovoga puta protivnik je bila ekipa Sušice. Na prvom pomoćnom terenu stadiona ‘Čika Dača’ viđena je dobra utakmica, a ‘palo’ je čak sedam golova. Današnji susret u svoju korist rešio je domaći tim, rezultatom 4 – 3 (3 – 2).
Strelci za Radnički 1923 bili su Milisavljević u 08. minutu, Maksimović u 40., Ilić O. u 45. i Ilić M. u 52. minutu dok su za gostujući tim precizni bili Božović S. u 38. minutu, Živadinović u 44. i Simić u 88. minutu.

Sledeći kontrolni susret na programu je u sredu, 30. januara, kada će se Radnički 1923, na stadionu ‘Čika Dača’, sastati sa ekipom Sloge iz Petrovca na Mlavi, sa početkom od 13 časova.