subota, 19. januar, 2019.

Radnički na zasluženom odmoru

0

48405976_2075438689161807_805375663002353664_n

Posle četiri uzbudljiva, neizvesna, borbena (a za nas i uspešna) meseca, fudbaleri Radničkog 1923 danas će odraditi poslednji trening u ovom delu sezone i kako su utakmice 23. kola PLS odložene za prolećni deo takmičenja, naša ekipa odlazi na zasluženi odmor. 
Bilo je uspona i padova, ali ono što je najvažnije je da su naši mladi momci izdržali sve – hrabro ulazili u svaku ‘bitku’, pobeđivali (i) kada je najteže, i znali da nijedan trijumf ne sme da ih ‘ponese’, izdigli se iznad poraza, izvukli pouke, učili iz grešaka i uspevali da donesu radost svima nama koji volimo Radnički.

Jesen završavamo u gornjem delu tabele, a posebno smo ponosni na rezultate iz druge polovine ovog dela prvenstva, gde smo u 13 kola zabeležili 8 pobeda, 3 nerešena rezultata i (samo) 2 poraza.

Ne možemo biti nezadovoljni, naprotiv – nadamo se da ćemo u ritmu pozitivnih rezultata započeti i nastaviti prolećni deo takmičenja. 
Čestitamo našim igračima i stručnom štabu na uloženom trudu, vrednom radu i postignutim rezultatima.

Hvala svima koji su bili uz nas – Gradu Kragujevcu, našim navijačima, Kragujevčanima, medijima, svim saradnicima, dragim prijateljima kluba i svima onima koji su na bilo koji način pomogli ili podržali naš klub.

Pozdravljamo vas do fudbalskog proleća, kada se odmorni, motivisani i spremni vraćamo da nastavimo gde smo stali.