BEŽANIJA: Krunić, Šušnjar (od 55. Despotović), Stojanović, Nedeljković, Filipović, Radočaj, Radovanović, Milošević, Desančić, Milovanović (od 61. Jeremić), Simić (od 61. Bogdanovski).

RADNIČKI 1923: Raičević, Ilić, Lalić (od 66. Cvijović), T. Todorović, Dimitrić, Vujasin, A. Todorović, Aleksijević, Petrović, Zdravković, Ilić (od 53. Maksimović).

Sudija: Borko Mijailović (Jagodina)
Pomoćnici: Čedomir Andrejić (Kruševac) i Ivan Blagojević (Paraćin)

Žuti kartoni: Šušnjar, Radovanović, Milošević, Jeremić (Bežanija), Vujasin (Radnički 1923)

Strelac: 0:1 Mile Vujasin u 2. minutu.

Fudbaleri Radničkog 1923 danas su, na susretu 05. kola Prve lige Srbije, zabeležili prvi trijumf na gostujućem terenu ove sezone, savladavši ekipu Bežanije rezultatom 1 – 0. Jedini pogodak postigao je Mile Vujasin, u 02. minutu igre i tako obezbedio trijumf Kragujevčana nad do danas nesavladanom ekipom.

Već na samom početku utakmice, posle brze akcije po levoj strani, na pravom mestu našao se Mile Vujasin, koji je precizno šutirao i tako gostujućem timu doneo vođstvo, a kako se kasnije ispostavilo i veoma važnu pobedu. Ponovo se, nešto kasnije, Vujasin našao u prilici, ali je ta lopta završila pored gola.
u 16. minutu pokušali su igrači domaćeg tima – Radočaj je centrirao, lopta stiže do Simića, ali on je glavom šalje pored gola. U 23. minutu milovanović je šutirao pored gola, a u pred sam kraj prvog dela igre, u 43. minutu, Milošević je loptu poslao preko gola.

Drugom delu igre ofanzivnije je pristupila ekipa Radničkog 1923. Tomislav Todorović proigrao je Dimitrića, on se našao ispred golmana domaćeg tima, koji je uspeo da sačuva svoju mrežu. U 75. minutu Maksimović se našao u prilici, ali je golman Krunić ponovo bio na mestu. Usledile su šanse domaćih preko Bogandovskog, zatim i Jeremića, ali nisu uspeli da savladaju Raičevića.

Susret je završen rezultatom iz drugog minuta igre. Kragujevčani su ubeležili još tri boda pred utakmicu 06. kola Prve lige Srbije, kada će na stadionu ’Čika Dača’, u subotu, 08. septembra, dočekati ekipu Budućnosti iz Dobanovaca. Početak susreta zakazan je za 16:30 časova, a ulaz je slobodan.