FK RADNIČKI 1923 – NOVI PAZAR  1 – 1 (1 – 0)

RADNIČKI 1923: Raičević, Ilić M., Todorović T. (od 71. Appiah), Dimitrić, Vujasin, Todorović A., Aleksijević, Petrović, Maksimović (od 80. Ilić), Ratković (od 55. Božović), Zdravković

NOVI PAZAR: Nićiforović, Ibrahimović, Hazirović, Lakota, Ragipović, Mihajlović (od 85. Ajdinović), Islamović, Nailović, Mavrić (od 59. Hadžibulić), Brunčević, Novalić (od 82. Bajramlić)

Sudija: Andrija Stojanović (Beograd)
Pomoćnici: Goran Božović (Kaluđerica) i Ivan Krstić (Jakovo)

Strelci: Zdravković u 19. minutu; Lakota u 64. minuta

Žuti kartoni: Aleksijević, Vujasin, Ilić M., Božović (Radnički 1923); Brunčević, Novalić (Novi Pazar)

Posle dva vezana poraza, fudbaleri Radničkog 1923 danas su, na susretu 04. kola Prve lige Srbije, igrali nerešeno protiv  Novog Pazara 1 – 1, i tako zabeležili prvi remi ove sezone. Nemanja Zdravković doneo je prednost domaćem timu u 19. minutu, a gosti su preko Lakote izjednačili u 64. minutu.

Nakon loše sreće u prethodna dva kola, igrači Radničkog 1923 uspeli su da na ovoj utakmici dopišu jedan bod na tri ostvarena još na susretu prvog kola. Bila je ovo treća utakmica u samo deset dana, jako važna za ekipu Radničkog 1923.

Posle četiri kola, Radnički 1923 ima 4 boda, a peto kolo Prve lige Srbije na programu je predstojećeg vikenda – fudbaleri Radničkog 1923 u nedelju, 02. septembra, odlaze u Beograd, u goste ekipi Bežanije, a početak susreta zakazan je za 16:30 časova.