sreda, 15. avgust, 2018.

Radnički ubedljiv protiv Vodojaže

0

37870253_1865615846810760_4617803434836361216_o (1)

Fudbaleri Radnickog 1923 odigrali su danas drugu po redu ovoga leta pripremnu utakmicu. Protivnik je bila ekipa Vodojaze, koju je tim sa Cika Dace ubedljivo savladao rezultatom 7 – 0.

Vec u prvom poluvremenu domaci tim imao je prednost od 3 – 0, a u strelce su se upisali Dimitric u 18., T. Todorovic u 25. i Vujasin u 35. minutu.

Odlicna igra igraca Radnickog 1923 nastavila se i posle pauze. Golovi su se nizali, a ovoga puta mrezu protivnika zatresli su Apia u 51., Maksimovic u 53., i Aleksijevic u 58. i 61. minutu igre.

Za Radnicki 1923 danas su nastupili: Rumenic, Varjacic, Petrovic, M. Ilic, Lalic, Zdravkovic, Markisic, Vujasin, Lukic, T. Todorovic, Dimitric

U drugom poluvremenu igrali su i: Raicevic, A. Todorovic, Vidovic, Maksimovic, Cvijovic, Nedovic, Aleksijevic, Bozovic, Apia.

Naredni mec protiv ekipe Sumadije iz Arandjelovca na programu je u subotu, 28. jula, od 17:30 casova.