ponedeljak, 10. decembar, 2018.

Odlična partija u prvoj proveri

0

1977231_420080134803415_853694700_n

Fudbaleri Radničkog 1923 odigrali su prvu kontrolnu utakmicu ovoga leta, pod vođstvom novog šefa stručnog štaba, protiv ekipe Jedinstva iz Paraćina, koju su savladali rezultatom 5 – 0.
U strelce su se upisali Ilić O. u 30., Markišić u 40., Vidović u 68., Ratković u 75. i Maksimović u 80. minutu.

Najpre je, uz grešku golmana gostiju, O. Ilić doveo Kragujevčane u vođstvo, da bi deset minuta kasnije iz slobodnog udarca prednost duplirao Markišić. Na pauzu se otišlo uz vođstvo Radničkog 1923 od 2 – 0.
U drugom poluvremenu na teren je istrčao promenjeni sastav Radničkog 1923. Treći pogodak domaćih postigao je Vidović, koji je iskoristio odbijenu loptu nakon centaršuta Ratkovića, a samo nekoliko minuta kasnije i sam Ratković se upisao u listu strelaca. Konaćan rezultat, nakon prodora po levoj strani, postavio je Maksimović u 80. minutu.

Bez kapitena Varjačića, a uz nekoliko novih lica, sa željom da se nametnu, ekipa sa Čika Dače prikazala je odličnu partiju.

Naredni kontrolni meč na programu je u četrvtak, 26. jula, kada će igrači Radničkog 1923 odmeriti snage sa ekipom Vodojaže.