sreda, 15. avgust, 2018.

Nerešeno sa Šumadijom iz Aranđelovca

0

20180728_174424

Fudbaleri Radničkog 1923 odigrali su treću pripremnu utakmicu ovoga leta. Protivnik je bila ekipa Šumadije iz Aranđelovca, a meč je završen rezultatom 1 – 1.

Nakon što je Ognjen Ilić u svom kaznenom prostoru oborio Pantelića, gosti su poveli golom Kačarevića, u 40. minutu, iz penala. U prilici za izjednačenje pre odlaska na pauzu našao se Andrija Ratković, ali je golman gosutjućeg tima bio na mestu. Nedugo nakon početka drugog dela igre Jovan Lukić odličnim pogotkom, sa otprilike dvadeset metara, izjednačio je u 57. minutu i kako se ispostavilo postavio konačan rezultat.

Na predstojećem kontrolnom susretu, koji je zakazan za sredu, 01. avgust, od 17:30 časova, protivnik je ekipa Sloge iz Požege.

RADNIČKI 1923 – ŠUMADIJA ARANĐELOVAC  1 – 1 (0-1)

RADNIČKI 1923: Rumenić, A. Todorović, Đukić, Petrović, Božović, Nedović, Aleksijević, O. Ilić, Apija, Maksimović, Ratković. Igrali su još: Ristović, Lalić, Vidović, Lukić, Đurović, Arsenijević, Hvang

ŠUMADIJA (AR): Nićiforović, Matić, Pajević, Kačarević, Živković, Radenković, Pantelić, Obradović, Milanović, Turković, Starčević. Igrali su i: Jovetić, Ivić, Janjić, Radovanović, Sarić, Ilić, Marinković, Radulović, Radović i Proković.

Sudija: Filip Petronijević (Kragujevac)