RADNIČKI 1923: Raičević, Marković, Dragačević, M. Ilić, Petrović, Vidović, Aleksijević, Miljuš (od 72. Maksimović), Vićentijević (od 63. Lukić), Varjačić, Đurđević (od 77. O. Ilić).

PROLETER: Tošeski, Radenović, Ćuković, Ilić, Nikolić, Plavišić, Čović (od 58. Peralović), Lukić, Krstevski (od 80. Artemčuk), Novaković (od 72. Mihailović), Čolović.

Sudija: Dejan Santrač (Pavliš)
Pomoćnici: Miljan Mišić, Ivan Mikalački (obojica iz Zrenjanina)

Strelci: Đurđević u 55. minutu za Radnički 1923; Čović u 18., Čolović u 47. i Krstevski u 74. minutu za Proleter.

Žuti kartoni: Miljuš, Marković (Radnički 1923), Nikolić, Mihailović (Proleter)

Fudbaleri Radničkog 1923 od starta prolećnog dela sezone doživeli su drugi poraz na domaćem terenu – ekipa Proletera iz Novog Sada trijumfovala je danas na Čika Dači, rezultatom 3 – 1. Jedini pogodak za domaći tim postigao je Nenad Đurđević u 55. minutu igre.

Kragujevački tim nedavno je sebi obezbedio mirniju završnicu te je tako bez pritiska rezultata mogao rasterećeno ući u meč protiv ekipe sa vrha tabele, koja je upravo pobedom u Kragujevcu definitivno dva kola pred kraj prvenstva osigurala odlazak u najelitniji rang takmičenja. Od samog početka meča, gostujuća ekipa krenula je agresivno u želji da što pre zatrese mrežu Kragujevčana, pa je tako već u 18. minutu to pošlo za rukom Nemanji Čoviću: 0 – 1. Priliku za Radnički 1923 beležimo u 21. minutu, kada je Vićentijević sa leve strane uputio loptu Aleksandru Varjačiću, a on pogodio spoljni deo mreže.
Već na početku drugog poluvremena Novosađani su uspeli da dupliraju prednost preko Čolovića, u 47. minutu. Ekipa Radničkog 1923 nekoliko minuta kasnije smanjuje prednost ekipe Proletera – nakon centaršuta Markovića sa desne strane, Nenad Đurđević bio je precizan u 55. minutu: 1 – 2. Odličnu šansu za izjednačenje domaći tim imao je u 70. minutu, kada je Bojan Miljuš poslao loptu do Jovana Lukića, a on izašao sam isped gostujućeg čuvara mreže, međutim ta lopta je završila pored leve stative. Četiri minuta kasnije, Čolović je izveo skraćeni korner sa desne strane, a Krstevski je zahvatio loptu glavom – ona je na svom putu ka golu zakačila nekoga od defanzivaca kragujevačkog tima i završila u mreži. Tako je postavljen konačan rezultat: Radnički 1923 – Proleter 1 – 3

Do kraja sezone pred fudbalerima Radničkog 1923 su još dve utakmice. Narednog vikenda na programu je gostovanje Bežaniji, dok u poslednjem, 30. kolu, na Čika Daču dolazi ekipa Dinama iz Vranja.