BEŽANIJA: Krunić, Kolunija, Filipović, Busnić, Milošević, Jeremić, Đorđević, Smiljanić, Šušnjar, Perović, Desančić

RADNIČKI 1923: Raičević, Matejević, Živanović, Ilić M., Petrović, Cvijović, Ilić O., Vićentijević, Vidović, Varjačić, Maksimović

Sudija: David Matić (Novi Sad)
Pomoćnici: Dragan Peranović (Šajkaš) i Bojan Paštar (Subotica)

Fudbaleri Radničkog 1923 doživeli su poraz na poslednjem gostovanju sezoni, u okviru kojeg su odmerili snage sa ekipom Bežanije. Kragujevčani su dobro otvorili utakmicu i u 10. minutu preko Ognjena Ilića stigli do prednosti. Rezultat je u 30. minutu izjednačio Đorđević.

U drugom poluvremenu preko Smiljanića Bežanija u 49. minutu dolazi do prednosti 2:1, da bi šest minuta kasnije izjednačio Vićentijević.

Konačan rezultat postavio je Busnić, u 65. minutu.

U poslednjem kolu ove sezone, Radnički 1923 na stadionu ’Čika Dača’ dočekaće ekipu Dinama iz Vranja.