sreda, 21. februar, 2018.

Radnički 1923 – Zlatibor 1 – 1

0

27835631_10215326105535784_534411315_o

Fudbaleri Radničkog 1923 odigrali su četvrtu po redu kontrolnu utakmicu u toku zimskog pripremnog perioda. Današnji protivnik bila je ekipa Zlatibora iz Čajetine, koja je jesenji deo sezone u Srpskoj ligi Zapad završila na drugoj poziciji na tabeli. Utakmica je završena nerešenim rezultatom, 1 – 1. Najpre je već u 02. minutu ekipa Zlatibora došla u vođstvo preko Kastratovića, da bi gol izjednačenja za domaći tim postigao Jovan Lukić, u 85. minutu.

Tim sa ‘Čika Dače’ nastavlja sa intenzivnim radom na pripremanju za prolećni deo takmičenja, koji startuje 10. marta. Do tada je pred Kragujevčanima još mnogo treninga i nekoliko pripremnih susreta, a prvi u tom nizu na programu je već u petak, 09. februara, kada u Kragujevac stiže ekipa požeške Sloge. Početak susreta zakazan je za 13 časova.

RADNIČKI 1923 – ZLATIBOR 1 – 1 (0 – 1)

RADNIČKI 1923: Raičević, Matejević, Miljuš, Aleksijević, Marković, Živanović, Hwang (od 25. Min Božović), Cvijović, Maksimović, Ilić O., Gavrović.
Igrali su i: Rumenić, Varjačić, Dragačević, Vidović, Petrović, Ilić M., Todorović, Lukić, Đurđević, Jokić, Vićentijević

ZLATIBOR: Divac, Miličić, Radulović, Mitrović, Ćirović, Lazović, Veličković, Mladenović, Kastratović, Vidić.
Igrali su još i: Vukašinović, Milosavljević, Đonović, Vujić, Đurić, Stanić, Ječmenica.

Sudija: Filip Petronijević (Kragujevac)
Pomoćnici: Nikola Kostić i Nikola Marković (obojica iz Kragujevca)

Strelci: Kastratović u 02. Minutu (za Zlatibor); Lukić u 85. minutu (za Radnički 1923)