sreda, 15. avgust, 2018.

Prvi poraz u pripremnom periodu

0

27982624_1664040140301666_7875390039701922028_o

Utakmica Radnički 1923 – Sloga Požega završena je rezultatom 1 – 3. Ekipa Sloge povela je u 15. minutu preko Grujičića, da bi u 40. minutu, iz penala, izjednačio Nenad Đurđević. Na pauzu se otišlo pri rezultatu 1 – 1. U drugom poluvremenu ekipa iz Požege uspela je dva puta da zatrese mrežu Radničkog 1923 – najpre je to učinio Plazinić, u 60. minutu, a zatim Ristić u 73. minutu.

Naredni kontrolni meč igraci Radničkog 1923 odigraće u utorak, 13. februara, u Lučanima, gde će ih dočekati domaća ekipa Mladosti.

RADNIČKI 1923 – SLOGA POŽEGA 1 – 3 (1 – 1)

RADNIČKI 1923: Rumenić, Varjačić, Božović, Vidović, Petrović, Živanović, Matejević, Hwang, Đurđević, Ilić O., Gavrović.
Igrali su i: Raičević, Todorović, Dragačević, ilić M., Marković, Lukić, Aleksijević, Maksimović, Miljuš, Vićentijević

SLOGA: Glintić, Marjanović, Janjić, Božić, Vlašić, Stanić, Ristić, Danilović, Plazinić, Stojaković, Grujičić
igrali su još i: Radojičić, Glišović, Nikolić, Vasiljević, Lakićević, Đukić, Ivanović

Sudija: Srđan Dimitrijević (Kragujevac)

Strelci: Grujičić (15. min), Plazinić (60. min), Ristić (73. min) za Slogu, Đurđević (u 40. min) za Radnički 1923