ponedeljak, 20. avgust, 2018.

Pobeda u prvoj proveri: Radnički 1923 – Borac 2 – 1

0

IMG_20180127_125504

Ekipa Radničkog 1923 danas je, na prvom kontrolnom susretu ove zime, savladala superligaša iz Čačka, ekipu Borca, rezultatom 2 – 1. Radnički 1923 je, najpre, poveo golom mladog Đorđa Maksimovića, u 41. minutu igre. Prednost domaće ekipa, uz odličnu igru, trajala je do 50. minuta, kada je za tim iz Čačka izjednačio Romanić. Do zaslužene pobede kragujevačke ekipe došlo je u poslednjim trenucima utakmice, kada je nakon prekršaja gostujućeg igrača, sudija Dimitrijević pokazao na belu tačku, sa koje je siguran bio Vasilije Veljko Milovanović.

Radnički 1923 je na lep način počeo niz pripremnih mečeva, a sledeći je na programu već u sredu, kada će protivnik timu sa Čika Dače biti ekipa kragujevačke Slavije.

RADNIČKI 1923 – BORAC ČA 2 – 1 (1 – 0)

RADNIČKI 1923: Raičević, Varjačić, Dragačević, Vidović, Marković, Petrović, Matejević, Lukić, Maksimović, Jokić, Vićentijević.
Igrali su i: Rumenić, Todorović, Božović, Danilović, Aleksijević, Ilić O., Cvijović, Đurović, Mitrović, Milovanović, Gavrović

BORAC ČA: Tasić, Dupovac, Filipović V., Vasilić, Vidović, Čađenović, Zoćević, Knežević, Filipović S., Stamenić, Lima.
Igrali su i: Maslarević, Tripković, Janković, Nedeljković, Otašević, Romanić, Perić, Sekulić

Sudija: Srđan Dimitrijević (Kragujevac)
Pomoćnici: Marko Dimitrijević i Nikola Đorović (obojica iz Kragujevca)