INĐIJA: Jeveričić, Nikolić, Ahčin, Počuča, Nikodijević, Vujasin, Mojsilović, Mlađović, Rogač, Kovačević, Bjeličić

Raičević, Živanović, Dragačević, Petrović, Ilić M., Nedović, Miljuš B., Vićentijević, Amani, Ilić O., Maksimović

Sudija: Stanko Ostraćanin (Kraljevo)
Pomoćnici:
Novak Novaković i Miroljub Petković (obojica iz Beograda)

Strelci: Lukić u 66. minutu, Ilić O. u 82. minutu (Radnički 1923)

Deveto kolo Prve lige Srbije otvorila je utakmica između ekipe Inđije i Radničkog 1923, koja je odigrana danas od 15 časova, na Gradskom stadionu u Inđiji, a kao pobednik iz ovog duela izašla je kragujevačka ekipa. Fudbaleri Radničkog 1923 savladali su domaći tim rezultatom 2 – 0, golovima Jovana Lukića u 66. i Ognjena Ilića u 82. minutu i tako, zabeleživši šestu pobedu ove sezone, nastavili niz pobeda na gostujućim terenima, bez primljenog gola.

Bio je ovo još jedan ni malo lak meč, ali maksimalno angažovani i ovoga puta, igrači Radničkog 1923 bili su uspešni u nastojanju da u Kragujevac donesu radost.

Nakon što se igra u prvom poluvremenu najviše vodila na sredini terena, Radnički napadao u više navrata, ali bez realizacije, a domaća ekipa se našla u nekoliko šansi, koje je na vreme zaustavljao odlični Raičević, sredina drugog poluvremena donela je pravo uzbuđenje. Ekipa Radničkog 1923 još jednom je dokazala da joj je mladost – prednost. Rezervista Lukić u 66. minutu igre savladao je Jeveričića i doveo Radnički 1923 do prednosti. A da se prednost kragujevačkog tima duplira pobrinuo se osamnaestogodišnji Ognjen Ilić, koji je u 82. minutu, kako se ispostavilo, postavio konačan rezultat: Inđija – Radnički 1923 0 – 2.

Radnički 1923 nakon ove utakmice ima ukupno 19 bodova.

U utakmici 10. kola Radnički 1923 narednog vikenda dočekaće ekipu užičke Slobode.