Knežević, Milosavljević, Pavić (od 80. Stamatović), Marjanović, Stevanović (od 86. Deljanin), Milentijević (od 60. Ivić), Vićentijević, Bastajić, Tasić, Stanić, Vasić

Raičević, Varjačić, Nenadić, Ilić M., Marković, Krasić, Vidović, Ilić O. (od 46. Spalević), Stanković, Miljuš B. (od 46. Andrić Đ.), Ivković (od 83. Živanović)

Sudija: Ljubiša Borisavljević (Ivanjica)
Pomoćnici: Milan Pašajlić (Raška) i Milorad Lekić (Aranđelovac)

Žuti kartoni: Milentijević (Smederevo 1924); Marković (Radnički 1923)

Fudbaleri Radničkog 1923 danas su u Smederevu sa domaćom ekipom odigrali bez golova. Uprkos tome, ekipa Radničkog 1923 i dalje je na svojoj, prvoj, poziciji na tabeli Srpske lige Zapad.

U 20. minutu prva prilika na utakmici i to za domaćina. Brzo su igrači Smedereva izveli korner, nakon prvog šuta dobro je reagovao golman Raičević, a Stevanović odbitak šalje preko gola. U 38. minutu greška golmana na obe strane. Prvo je Knežević loše ispucao, ali Ivković pogadja odbrambenog igrača domaćih. U kontri, Raičević istrčava izvan šesnaesterca i loše ispucava, a loptu, koju je poslao Milentijević ka golu, Milan Ilić glavom izbacuje u korner.
Do kraja prvog dela igre nije bilo promena.

18471418_10212938585409273_1583929508_n
Marko Krasić dobro je šutirao u  50. minutu, iz kaznenog prostora, ali je Knežević krajnjim naporom zaustavio loptu. Deset minuta kasnije beležimo lepu kontru Radničkog 1923, ali pokušaj Stankovića završava u spoljnem delu mreže. Tri minuta kasnije, Stanković se našao u još boljoj prilici, ali Knežević dobro reaguje. U 70. minutu, Nikola Ivković ne uspeva da odličnu akciju Radničkog 1923 pretvori u vođstvo. Nova šansa za Radnički 1923 usledila je u 78. minutu, kada je lopta srećno došla do Spalevića, ali je on slabo šutirao. Do kraja meča nije bilo izglednijih prilika te je tako isti završen rezultatom 0 – 0.

18516012_10212938584809258_1162932814_n

Naredni meč na programu je već u sredu, 17. maja, kada Radnički 1923 odlazi u goste ekipi Šapina.