Radnički 1923 osvajač Kupa Grada Kragujevca

VODOJAŽA: Vranić, Vasiljević, Đokić, Ivković, Petrović M., Petrović Ž. (od 70. Marinković), Stević, Vuković, Blagojević, Komatina, Sretenović

RADNIČKI 1923: Najdanović, Živanović, Nenadić, Andrić B., Ilić M., Aleksijević (od 58. Ivković), Ilić O., Gavrović, Stanković, Andrić Đ., Maksimović (od 58. Cvijović)

Sudija: Srđan Dimitrijević
Pomoćnici: Pavle Vasilijević i Dragan Kuljanin (sva trojica iz Kragujevca)

Strelci: Nenadić u 13., Andrić Đ. u 81. minutu

Žuti kartoni: Marinković (Vodojaža); i Andrić B. (Radnički 1923)

Ljubo Nenadić odličnim udarcem sa dvadeset metara pogodio je gornji levi ugao gola domaćih, u 13. minutu, za vođstvo Radničkog od 1 – 0.

Posle lepe akcije veznog reda Radničkog, asistenciju Stankovića preciznim udarcem završio je Đorđe Andrić, u 80. minutu i tako duplirao prednost svoje ekipe. Do kraja meča nije bilo promene rezultata, pa je utakmica: Vodojaža – Radnički 1923 završena rezultatom 0 – 2.