nedelja, 23. april, 2017.

Poraz protiv superligaša u Čačku

0

16683821_1301841189854898_5779805825171227317_n

Ekipa Radničkog 1923, u okviru drugog kontrolnog meča, odmerila je snage sa superligaškom ekipom Borca iz Čačka. Ekipe su se susrele na terenu sa veštačkom travom, u Čačku, a domaća ekipa trijumfovala je rezultatom 4 – 1. Jedini pogodak za Radnički 1923 postigao je Aleksandar Varjačić.

U 6.minutu domaća ekipa dolazi u vođstvo preko Sajčića, a već u 12. minutu ekipa Radničkog 1923 izjednačuje pogotkom Aleksandra Varjačića. Za ekipu Borca precizan je bio Savić u 30.minutu i na pauzu se otišlo pri rezultatu 2 – 1.

U drugom delu igre domaća ekipa uvećava prednost. U 65. minutu, iz slobodnog udarca, Ivanov postiže treći gol za ekipu Borca, da bi deset minta pred kraj meča Tripković postavio konačnih 4:1.

Radnički 1923 nastupio je u sastavu: Raičević, Matejević, Marković, Nenadić, Ilić M., Varjačić, Cvijović, Krasić, Miljuš, Lukić, Spalević. Igrali su i: Najdanović, Živanović, Andrić B., Aleksić, Andrić Đ., Aleksijević, Ilić O., Stanković, Maksimović, Miljuš D., Ivković.

Za Borac su danas igrali Aleksić, Todorović, Obradović, Ivanov, Kočović, Fićović, Savić, Anđelković, Sajčić, Jang i Stanković. Igrali su još Jovanović, Tripković, Bogićević i Park.

Naredna pripremna utakmica fudbalere Radničkog 1923 očekuje u sredu, 15. februara, kada će se sastati sa gradskim rivalom, ekipom Šumadije 1903.