RADNIČKI 1923: Kostić Marko, Miletić Aleksandar, Živanović Ivan, Popović Lazar, Petrović Lazar, Vidović Uroš, Stević Dušan, Aleksić Filip (od 42. Trajković), Miljuš Dejan, Urošević Strahinja (od 89. Vilotijević), Nikolić David (od 82. Lukić)

KOLUBARA: Ranković Nenad, Radenović Vasilije, Stojanović Igor (od 76. Pranić), Stojković Aleksandar, Milošević Danilo, Pilica Danilo (od 18. Milojević), Peralović Vladimir, Zoranović Bojan, Stepanović Uroš (od 46. Sinđić), Dimitrov Željko, Ilić Nikola

Sudija: Predrag Milenković (Leskovac)
Pomoćnici: Miodrag Zdravković (Ražanj) i Miloš Marković (Blace)

Strelci: Miljuš u 8. minutu, Popović u 16. minutu (penal); Dimitrov u 81. i 88. Minutu

Žuti kartoni: Milojević, Stojković, Stojanović (Kolubara)

Utakmica poslednjeg, 30. kola, Prve lige Srbije, Radnički 1923 – Kolubara, završena je rezultatom 2 – 2. Nakon vođstva domaće ekipe od 2 – 0, zahvaljujući golovima Dejana Miljuša u 8. i Lazara Popovića u 16. minutu, gosti su u poslednjih deset minuta uspeli da dođu do izjednačenja preko Željka Dimitrova, koji je savladao golmana Kostića najpre u 81., a zatim u 88. minutu. Ova utakmica nije imala rezultatski značaj, jer su Lazarevčani osigurali status prvoligaša nekoliko kola ranije, dok je za ekipu Radničkog 1923 jasno da će se od naredne sezone takmičiti u nižem rangu.

U narednim danima fudbalere Radničkog 1923 očekuje odmor, letnja pauza, koja će trajati do jula meseca, kada se očekuje početak priprema za predstojeću sezonu u kojoj će FK ‘Radnički 1923’ biti član Srpske lige Zapad.