RADNIČKI 1923: Trifunović, Vidović, Rosić, Osei, Jašić, N.Kovačević, Bubanja, Vusljanin, D.Miljuš ( od 90.Trajković), Urošević ( od 75.  S.Kovačević), Milovanović ( od 83. Miletić)

SPARTAK: Mirković, Dukić, Jakovljević () od 63. Ilić), Antonić, Milošević, Jočić, Maksimović, Torbica, Plavšić ( od 74.Farkaš), Ivanović, Georgijević

Strelac: Nikola Kovačević u 55.minutu

Sudija: Danilo Grujić (Niš)

Pomoćnici: Minić  i Milutinović  (obojica iz Niša).

Žuti kartoni: N.Kovačević, Urošević (Radnički 1923), Jakovljević (Spartak).

Fudbaleri Radničkog 1923 su na startu drugog dela osvojili preko potrebne bodove, revanširavši se Spartaku za poraz na startu sezone. Odlučujuća je bila fenomenalna akcija domaćeg tima, koja sigurno da vraća veru u sadašnji sastav tima sa „Čika Dače“.

Važnost utakmice, kao da je s početka sputala kragujevačke fudbalere i doprinela nepovezanosti. U tom periodu, Subotičani su uputili prvi udarac ka golu Trifunovića – posle kornera sa desna strane, Jakovljević je šutirao visoko preko gola. Domaćin je uzvratio na isteku osmog minuta, sa nekih 20 –ak metara, na udarac se odlučio Nikola Kovačević, lopta, iako je odskočila, nije napravila problem Mirkoviću. Posle perioda igre bez uzbuđenja, uglavnom između dva kaznena prostora, Dejan Miljuš se, iznenada, našao u poziciji za udarac i sa ivice kaznenog prostora pogodio stativu gostujućeg gola. U 38.minutu, odbijena lopta posle slobodnog udarca, došla je do Vidovića, koji je odmah šutirao i tom prilikom pogodio nekog od igrača u odbrani Spartaka za novi korner Radničkog 1923. Nepuna dva minuta kasnije, sa desne strane nezgodnu loptu je uputio Urošević, dilema je bila da li je u pitanju bio centaršut ili direktan udarac ka golu.

Aplauzima je ispraćen prvi pokušaj u drugom delu – Dejan Miljuš je šutirao iz trka, a Mirković loptu izbacio u korner. I onda – vođstvo Radničkog 1923, posle izuzetne akcije u 55.minutu. Sa desne strane loptu je paralelno sa linijom šesnesterca uputio Vusljanin, propustio je Dejan Miljuš i time odvukao odbranu gostiju, da bi je preciznim i jakim udarcem u gornji levi ugao smestio Nikola Kovačević – 1:0. Od tog trenutka, Subotičani su zaigrali agilnije, u želji da nadoknade zaostatak, ali osim volje nisu iskazali i dovoljno umešnosti da dođu do povoljnih prilika za izjednačenje. U sudijskoj nadoknadi vremena, malo je nedostajalo da Radnički 1923 udvostruči stečenu prednost. Sa roglja kaznenog prostora, slobodan udarac je izveo Savo Kovačević, a golman Mirković je uspeo da loptu, koja je išla pod samu prečku, izbaci u korner. Nedugo zatim, usledila je velika radost navijača kragujevačkog superligaša, koji su zajedno sa igračima burno proslavili uspeh, na koji se na stadionu „Čika Dača“, čekalo još od 22.marta prošle godine, kada je Radnički sa 2:1 savladao Rad.

Izvor: I. Pavlović, Sportski Žurnal