FK Karađorđe – FK Radnički 1923 0:1 (0:1)
FK Karađorđe: Jovanovic, Lazarević, Mihailović, Petrović, Radovanović, Srečković, Arsić, Radenović, Milivojević, Raković, Živković
Igrali su još: Grubač, Milojević, Jovanović, Milošević, Blagojević

FK Radnicki 1923: Knežević, Varjačić, Ristić, Milošević, Rosić, Komljenović, Nedović, Obrovac, Sikimić, I. Petrović,  Milošković
Igrali su još: Čančarević, Pavlović, Tintor, Kosorić, Pejčić, Mutavdžić, Svojić, Đuričković, Radosavljević i Simović.

Strelac:
 - 17. minut, Sikimić, 0:1

Igrači Radničkog uspeli su danas da savladaju FK Karađorđe iz Topole minimalnim rezultatom. Šanse za Radnički su se ređale kao na traci. Pokušavali su Milošković, Obrovac, Komljenović redom da savladaju golmana Karađorđa, ali lopta jednostavno nije htela u mrežu. Ono što nije njima pošlo za rukom uspeo je Sikimić u 17. minutu kada je rutinski savladao golmana Karađorđa sa udaljenosti od 15 metara. Nakon postignutog gola igrači Radničkog su krenuli još silovitije želeći da još koji put zatresu mrežu Jovanovića, ali je rezultat do kraja poluvremena ostao 1:0 u korist Radničkog.

Kuzeljević je u drugom poluvremenu izveo potpuno izmenjenu postavu. Igrači koji su u drugom poluvremenu istrčali na teren nastavili su tamo gde su njihovi saigrači stali. Trajala je opsada gola Karađorđa do kraja utakmice, međutim rezultat je ostao nepromenjen do kraja utakmice.