Glavni sudija: Bojan Nikolić-Kragujevac

Strelci:Milenković 28 min, Lepović 56 min, Krmar 85 min

Radnički 1923: Pustinjaković, Božović, Ristić, Opančina, Rosić, Džavrić, Lepović, Živadinović, Stojaković, Karamatić. Igrali su još i Aleksić, Petrović, Essel Kristian Sokopie

Radnički Niš: Perić, Stamenković, An Il Bom, Simov, Jočović,petrović, Jovanović, Paunović, Milenković, Stefanović, Agbo. Igrali su još i Filipović,Miljković, Krstić, Pjević, Stojčić

Fudbaleri Radničkog 1923 su u današnjoj  prijateljskoj utakmici savladali istoimenu  ekipu iz Niša rezultatom 2:1. Trener Kuzeljević se odlučio da ukaže priliku igračima koji su do sada imali manju  minutažu.

Prilično sigurna  i čvrsta igra obe ekipe sa nekoliko dobrih prilika . Već u 4 min. Krmar je pokušao sa ivice peterca , ali se lopta odbila o stativu. U 14 min. nakon centaršuta Krmara , Živadinović  silovito šutira, ali lopta odlazi pored gola. U nastavku igre, u 28 min. nakon prekršaja Pustinjakovića nad Milenkovićem, dosudjen je kazneni udarac koji  izvodi sigurni Milenković i dovodi svoju ekipu u vodjstvo.

U drugom delu  igre Nišlije  su uspele da priprete više puta na gol Radničkog 1923 ali je čvrsta odbrana osujetila te napade sve do 56 minuta kada Lepović fenomenalnim šutom sa 25 metara pogadja mrežu i tako  poravnava rezultat. Sve do kraja susreta igralo se sigurno bez mnogo prilika sve do 85 min. kada je  Krmar odlično prošao odbranu Radničkog, uspešno prevario  golmana Perića  i tako  postavio konačan rezultat 2:1.

U trećem kolu Jelen Super lige ekipa Radničkog 1923 sastaće se sa ekipom Javora. Utakmica se igra u subotu 27. avgusta od 17 časova u Ivanjici.