Zemun:
Kirovski, Rašović, Blagojević, Thierry, Jovanović, Simunović, Cvetković, Vidić, Vukobrat, Stanković, Tešić

Radnički 1923:
Đogatović, Božović, Ristić, Tintor, Aleksić, Nedović, Petrović  (Lepović), Karamatić (Opančina), Krmar, Maksimović, Spalević (Kostić)

-03. minut, Spalević (k.u.), 0:1
-12. minut, Simunović, 1:1
-18. minut, Maksimović (k.u.), 1:2
-29. minut, Simunović, 2:2

Žuti: Krmar, Nedović, Božović (Radnički 1923), Thierry i Tešić (Zemun)

Darko Spalević

Danas su igrači Radničkog, u okviru drugog kola Prve lige Srbije, odigrali nerešeno protiv ekipe Zemuna. Već na samom startu utakmice, u drugom minut, Karamatić je oboren u šesnaestercu domaćina, a Spalević je precizan sa bele tačke. Rano vođstvo je malo usporilo igrače Radničkog, što su iskoristili igrači Zemuna kada je u 12. minutu, nakon gužve u šesnaestercu, posle izvedenog kornera, Simunović najbolje snašao i savladao golmana Radničkog, Đogatovića. Primljen gol je otreznio naše igrače koji su krenuli sa još ofanzivnijom igrom, a već u 18. minutu Kirovski obara Karamatića, a sudija svira još jedan penal za goste. Ovoga puta je Maksimović bio precizan sa bele tačke, i to je 2:1 u korist Radničkog. Nakon ponovnog vođstva borba se vodila na sredini terena, i igrači Zemuna su strpljivo čekali svoju priliku. Dobili su je u 29. minutu, kada je nakon izvedenog kornera, Simunović bio najviši u skoku, pa je još jednom savladao Đogatovića i još jednom poravnao rezultat. Do kraja prvog poluvremena jedino je vredna pomena povreda igrača Zemuna, Stankovića, koji je dobio potres mozga, pa je morao da napusti teren u 38. minutu.

Slobodan Maksimović

Stefan Petrović

Žarko Karamatić

U drugom poluvremenu igrači Radničkog su krenuli sa ofanzivnom igrom i pokušavali su preko leve strane da napadnu domaćina i tako dođu i treći put u vođstvo, ali je ili falio završni pas ili se neki naš igrač našao u ofsajdu. Najbolju priliku u drugom poluvremenu imao je Karamatić, kada je u 60. minutu, nakon dodavanja Maksimovića, pogodio prečku. Pokušao je Vlado Čapljić da unese svežinu u igru kada je zamenio Spalevića mladim Kostićem, ali ni ta, kao ni naredne dve izmene, nije donela neku veliku promenu na terenu. Borba se vodila na sredini terena sve do kraja utakmice, tako da je na kraju ostao rezultat iz prvog poluvremena, 2:2.

Filip Kostić

Igor Krmar

Pored solidne igre obe ekipe, utakmicu je obeležilo zajedničko navijanje najvatrenijih navijača Radničkog i Zemuna, Crvenih Đavola i Taurunum Boys-a. Oni su pružili odličnu predstavu ostalim gledaocima i pokazali su kako se navija za svoj voljeni klub. Po završetku meča igrači Radničkog i Zemuna su ih zajedno pozdravili i zahvalili su im na odličnoj podršci.