Pomoćnici: Mitrović Marko (Smederevo) i Marinković Nebojša (Smederevo)

FK Šumadija Radnički 1923: Čančarević Ognjen, Božović Ivan, Vukomanović Branislav, Jelić Vitomir, Milošević Željko, Myong Cha Hjon, Arsić Ljubomir (od 71. Lepović Miloš), Varjačić Aleksandar(od 56. An Il Bom), Aleksić Marko, Nedović Stefan, Petrović Stefan (od 78. Baroš Goran)

FK Sloga Petrovac na Mlavi: Mošnjaga Dmitrij, Perić Mladen, Radojković Saša, Gicić Miloš, Karanović Bojan, Nikolić Nikola, Ivezić Saša, Nešić Nikola, Lepojević Goran, Mišić Živorad

Žuti kartoni: Karanović, Radojković (Sloga) Vitomir Jelić, Željko Milošević, Marko Aleksić, Branislav Vukomanović (Šumadija Radnički1923)
Crveni kartoni: Karanović (Sloga), Vitomir Jelić (Šumadija Radnički 1923)

strelci

1:0 Myong – 9. min. (sa 11. metara)

1:1 Nešić – 77. min. (sa 11. metara)

Pred oko 170 navijača od čega je oko 90 gostujućih navijača i 30 organa reda loš teren i još gore suđenje doprineli su tome da ekipa Radničkog izgubi još 2 boda ove sezone. Odmah po početku meča u 4. minutu kapiten Sloge je dobio žuti karton zbog oštrog prekršaja nad Myong-om. U 9. minutu igrač Sloge je igrao rukom u svom kaznenom prostoru a Mzonh je bio precizan sa bele tačke i tako je doveo Radnički u vođstvo od 0:1. Domaća ekipa je odmah posle primljenog gola krenula da napada i Ivezić se našao u prilici da izjednači već u 15. minutu ali Čančarević odlično interveniše. Radnički je mogao da poveća vođstvo na 0:2 u 18. minutu kada je Nedović šutirao sa nekih 25. metara ali golman domaće ekipe je bio na visini zadatka a već u 25. minutu posle prekida Aleksić se našao u stopostotnoj prilici ali je šutirao preko gola. Do kraja prvog poluvremena jedino vredno pomena je bila šansa domaćina u 43. minutu kada Ivezić pogađa prečku sa 5 metara.

Copy of Picture 274

U drugom poluvremenu suđenje kakvo nikada nije viđeno na našim terenima. Sudija je u 56. minutu izbacio sa terena fizioterapeuta i lekara Radničkog nakon što ih je pozvao da ukažu pomoć povređenom igraču Radničkog, a tri minuta kasnije je izbacio i šefa stručnog štaba Radničkog Doganidžića. U 77. minutu nakon što je lopta vidno izašla u aut igrači Sloge nastavljaju akciju i Vitomir Jelić faulira igrača Sloge u svom šesnaestercu nakon čega mu sudija dodeljuje direktan crveni karton a ekipi Sloge dodeljuje penal. Sa bele tačke bio je precizan Nešić Nikola i tako je ekipa Sloge izjednačila rezultat na 1:1. Do kraja meča igrači Radničkog su uspeli da stvore samo par šansi zbog katastrofalnog suđenja sudije Milojevića iz Smedereva i kapiten Sloge je dobio drugi žuti karton u nadoknadi vremena.