utorak, 17. oktobar, 2017.

Ekipa konačno kompletirana

0

Nedelja, 31.avgust 2008.godine

Rukovodstvo kluba, uz pomoć ruskih donatora, iskoristilo je poslednji dan prelaznog roka, da pojača ekipu KFK Radnički.

Dovedena su još dvojica igrača, a sve u cilju da se pojača vezni red tima, jer je ekipa upravo na tom delu terena, iskazala pojedine slabosti.

Novi članovi KFK Radnički su Branislav Vukomanović i Vukašin Ristić.

Branislav Vukomanović je rođeni kragujevčanin, ponikao je u omladinskoj školi našeg kluba. Rođen je 1981.godine i pored Radničkog, nastupao je za omladince C.Zvezde, lokalnu Šumadiju, Milicionar, Zetu i Artmediju iz Slovačke. Poslednji klub za koji je nastupao, je švedski drugoligaš Asiriska, iz koje je i došao u naš klub. Branislav može da igra na pozicijama levog spoljneg i zadnjeg veznog.

Vukašin Ristić je rođen 1979.godine i nastupao je za veći broj klubova u Sloveniji i BiH-u. Igrao je u Beltincima, Leobenu iz Austrije, Radniku iz Bijeljine, a poslednji klub za koji je nastupao, bio je Dofar iz Omana.

Vukašinova pozicija je vezni ofanzivni, i prosek golova po sezoni mu je tačno 10.

U toku sutrašnjeg dana, na sajtu će biti i više informacija o poslednjim pojačanjima KFK Radnički.